Szlifierz/ 1 zmiana / wolne weekendy

Kontakt

Twój zakres obowiązków:

- Obróbka szlifierska stali nierdzewnej zgodnie ze specyfikacją

- Przygotowywanie maszyny szlifierskiej, takiej jak szlifierka kątowa, szlifierka taśmowa, szlifierka stołowa itp.

- Przygotowywanie powierzchni przed szlifowaniem poprzez czyszczenie, usuwanie rdzy, farb, nalotów itp.

- Utrzymanie wysokiej jakości szlifowanej powierzchni poprzez regularne sprawdzanie i usuwanie śladów zarysowań, nierówności, pyłu itp.

- Konserwacja i czyszczenie maszyn szlifierskich.

- Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac

- Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy i zapewnienie porządku w przestrzeni roboczej

Nasze wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

- Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- Wykształcenie i uprawnienia zawodowe

- Umiejętność posługiwania się narzędziami szlifierskimi

- Przestrzeganie zasad BHP

To oferujemy:

- pracę od zaraz w firmie produkcyjnej z ponad 50 letnim doświadczeniem, z wysokimi standardami jakości i dbałością o bezpieczeństwo pracowników

- zatrudnienie na umowę o pracę

- pełny etat i pracę po 8 h dziennie

- wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00)

- dodatkowe ubezpieczenie w PZU

- rozwój i doskonalenie kompetencji zawodowych

- opiekę i wsparcie ze strony Konsultanta Asistwork (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00)

- przyjazną atmosferę i spokojny charakter pracy

- wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie w firmie (możliwość poznania bezpośredniego przełożonego podczas rozmowy rekrutacyjnej)

‌ Krosno Odrzańskie

Data dodania: 08/01/2024